Web Tasarım Ankara
Başkanın Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız ve Müşterilerimiz;

 

Harita, Proje ve Danışmanlık alanında, iş dünyasına adım attığımız 2009 yılından günümüze, alanında profesyonel teknik kadromuzla, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek memnuniyetiniz odaklı, kaliteden taviz vermeden ülkemize hizmet etmekteyiz.

 

Proje ve Danışmanlık alanında, yurt içi ve yurt dışı projelerde, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, rekabet gücümüzü arttırarak, ülke hedeflerimize katkı sağlayarak, müşteri ve kalite odaklı mühendislik hizmetlerini hız kesmeden, vermeye devam ediyoruz.

 

Alanında, istikrarlı yükselişimizle, sektörde kalite ve uygun fiyat politikası ile itibar ve güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken; yüksek çalışma tempomuz ile stratejilerimizi uygulamaya, uzman personel yapısı ile önümüzdeki yıllarda da sektöre ve ülke ekonomisine değer katmaya, taahhütlerimizi yerine getirmeye, sektörde fark yaratmaya ve takip edilmeye devam edeceğiz.

 

Hızla büyüyen Geoks Proje ailesinin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktan gurur ve mutluluk duyuyor, bu başarılara ulaşmamızda bize destek veren ve emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma, Ortaklarımıza ve Tedarikçi Firmalarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

                                                                                                                                   İbrahim Alaetdin ÖNAL

                                                                                                                         ÜYESİDİR